POSKYTOVANÉ SLUŽBY A CENÍK

OŠETŘENÍ LUXUSNÍ KOSMETIKOU SKEYNDOR

 • Skeyndor je výsledkem pečlivého padesátiletého hledání neustálými pokusy v oblasti kosmetické péče o pokožku obličeje a těla. Přední farmaceuti, dermatologové a biochemici neustále vylepšují, rozvíjejí a testují nové ingredience a textury, aby se dosáhlo lepších výsledků v profesionální kosmetice. Výběrem z obrovské rozmanitosti současných kosmetických výrobků můžu svým klientkám nabídnout ty nejefektivnější metody, které mi dovolují dosáhnout žádoucího a co nejtrvalejšího výsledku.

  KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE, KRKU, DEKOLTU: 790 Kč
  Ošetření pro všechny typy pleti a jakéhokoliv věku, obsahuje: odlíčení, peeling, tonizace pleti, hloubkové čištění, masáž obličeje, ampulka, úprava obočí, barvení řas a obočí, pleťová maska a závěrečný krém - dle typu pleti.

  Peeling 50 Kč; Enzymatický peeling 220 Kč; Ampulka 150 Kč; Tvarování obočí 70 Kč; Barvení řas 110 Kč; Barvení obočí 70 Kč; Trvala na řasy 350 Kč; Depilace: horní ret, brada, krk, tváře 50 Kč; Masáž obličeje, dekoltu a krku 350 Kč; Masáž obličeje a krku 190 Kč.

  AQUATHERM: 1 190 Kč
  Program pro intenzivní hydrataci a tonizaci suché, citlivé a kuperózní obličejové pleti. Hodí se pro podrážděnou pleť náchylnou k alergickým reakcím. Součástí složení je termální voda, která obsahuje 25 základních oligominerálů v podobě iontů, prebiotické sacharidy, aramidy a různé rostlinné extrakty.

  DERMA PEEL/CLEAR BALANCE: 1 150 Kč
  Program pro mastnou a problematickou pleť, který umožňuje normalizovat a vyvážit sekreci mazových žláz. Vhodné pro léčbu akné a odstranění příčin jeho vzniku.

  GLOBAL LIFT: 1 350 Kč
  První globální lifting, který znovu definuje klíčové partie obličeje: KONTURY, KRK, TVÁŘE. Zlepšuje fungování buněk zodpovědných za sílu a pevnost tkání. Jedná se o globální strategii proti známkám stárnutí, s cílem dosáhnout efektu remodelace obličeje. Obličej znovu získá souměrnost a dojde ke zmenšení dvojité brady u zralé pleti.

  POWER HYALURONIC: 1 250 Kč
  Profesionální program pro hloubkovou hydrataci s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky, napomáhá udržet v pleti potřebné tekutiny, výrazně omlazuje suchou a velmi suchou pleť.

  PLATINUM 1: 1 350 Kč
  Program intenzivního liftingu. Obnovuje strukturu pleti, intenzivně ji hydratuje a vyhlazuje, ideálně tonizuje a dělá jí pružnější. Zároveň je výborným prostředkem pro odstranění stávajících vrásek a prevencí tvorby nových. Doporučuje se pro pokožku s charakteristickými znaky povadlé pleti a změnami svázanými se stárnutím, při ztrátě pružnosti a výskytu hlubokých mimických vrásek, které vyžadují rychlé ošetření.

  PLATINUM 2: 890 Kč
  Kosmetická péče na buněčné úrovni, určená ke korekci specifických citlivých oblastí obličeje (okolí očí a úst), pro všechny typy pleti ve kterémkoliv věku.

  ETERNAL: 1 250 Kč
  Program regenerace určený pro boj proti prvním příznakům povadlé pleti obličeje, krku a dekoltu (léčba a péče na bázi stonkových buněk rostlinného původu).

  CORRECTIVE: 1 250 Kč
  Moderní a jedinečný program určený pro korekci stařeckých i mimických vrásek (alternativa botoxu). Zlepšuje kvalitu pleti, čehož dosahuje díky účinku koncentrovaných peptidových myorelaxantů. Součástí složení je viper venom.

  DERMAPEEL/URBAN WHITE: 1 110 Kč
  Hloubkové čištění, vyladění barvy pleti v obličeji, bělení pigmentových skvrn (biologický peeling + depigmentace).

  SKEYNDOR MEN: 890 Kč
  Čistící antistresový energizující program pro muže.

 • DEPILACE VOSKEM

 • Nic se nevyrovná tomu, když přejedete rukou po své kůži a ta je hladká bez nepříjemných chloupků. Ještě lepší je to v případě, kdy kůže vydrží bez nepříjemně pichlavých chloupků po delší dobu.

  Horní ret 50 Kč; Brada, Krk a Tváře 50 Kč; Ruce 170 Kč; Lýtka 190 Kč; Celé nohy 200 Kč; Brazilská depilace 400 Kč; Francouzská depilace 350 Kč.

 • MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

 • Kosmetická masáž obličeje a dekoltu patří mezi nejpříjemnější a nejúčinnější úkony. Pravidelnou masáží lze oddálit stárnutí pleti, dodat ji výživu a hydrataci, dochází ke zpomalení tvorby vrásek.

  Masáže obličeje, dekoltu a krku 350 Kč; Masáž obličeje a krku 190 Kč; Masáž dekoltu 160 Kč; Masáž očního okolí 140 Kč.

 • VIZÁŽISTIKA

 • Krása je něco po čem všichni toužíme a něco, s čím se všeho dosahuje snadněji. Provádím veškeré typy líčení, které jsou vytvářeny speciálně na míru. Pracuji s profesionálními značkami INGLOT,SEPHORA.

  Denní líčení 250 Kč; Společenské líčení 500 Kč; Svatební líčení s účesem 1600 Kč (včetně zkoušky) líčení dalších svatebčanů 350 Kč osoba; MODNÍ PŘEHLÍDKA (líčení 1 modelka) 350 Kč; FOTO MAKE-UP 500 Kč.

 • PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

 • Při své práci využívám metodu Blink Lashes, která Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních nebo syntetických řas.

  Prodlužení řas metodou řasa na řasu "blinklashes" 1100 Kč (doplnění do 3 týdnů od od 400 Kč).

 • OBJEMOVÉ ŘASY

 • Extra objem 2D až 8D je nejkrásnější technikou v prodlužování řas. Řasy lepené touto technikou jsou několika násobně hustší něž s technikou "řasa na řasu". Jak ji jednou vyzkoušíte, již nebudete chtít klasické prodlužování řas. Od klasické metody "řasa na řasu" se liší tím, že se na jednu řasu aplikuje 2-8 řas. Této technice se rovněž říká Ruský objem čí Kalifornský objem.

  Existuje víc jak 5 způsobů lepení této metody, lze si vybrat dle doporučení: cena 1300 Kč (doplnění od 500 Kč).

 • FOCENÍ

 • MAKE-UP včetně stylingu - 50 fotografií včetně úprav 3500 Kč.