MAKE-UP ACADEMY

PROČ S MAKE-UP ACADEMY?

Svět barev zajímavých lidí zážitků a emocí.
Splň si svůj sen a věnuj se oboru který ti přináši radost a pocit naplnění.

Hlavní náplní je výuka líčení! Nenajdeš zde prezentaci kosmetiky a produktů a jiné doplňkové – neprofesionální služby. Nekomerční výuka make-upu se projevuje tím, že jako student můžeš vyzkoušet širokou škálu kosmetických produktů nejrůznějších značek a je jen na tobě, které si vybereš a oblíbíš pro svou práci.

Make-Up Academy Ostrava nabízí kurzy líčení pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí věnovat oboru a nabízet služby v oblasti vizážistiky a chybí jim potřebné vzdělání v tomto oboru.

LEKTOŘI

Petra Kukuliačová a Jesika Seidlová
Tel.: +420 605 329 999
Email: studio@makeup-academy.cz
Adresa: 28 října 860/264 Mariánské hory, Ostrava, 70900

O LEKTOROVI

Kosmetika, řasy, make-up, vizážistika

Jmenuji se Petra Kukuliačová a na odborné úrovni se věnuji vizážistice a kosmetice. Po zdárně dokončeném kurzu kosmetiky a vizážistiky mi bylo nadmíru jasné, jakým směrem se chci nadále ubírat. Byla to právě oblast módy, krásy a jistého životního stylu. O tuto oblast a její následnou problematiku se zajímám již dlouhá léta, o čemž svědčí řada kurzů (vizážistika, kosmetika, prodlužování řas, manikúra a nehtová modeláž, permanentní make-up), které jsem absolvovala. Nabyté vědomosti a dovednosti mi umožňují splnit požadavky i těm nejnáročnějším ženám a objevit nejen vnitřní, ale právě i onu vnější krásu, která se ukrývá v každé z nás. Správným líčením lze tuto krásu vyzdvihnout tak, aby v každé ženě vzdbudila osobní spokojenost a zdravé sebevědomí. Ke své práci výhradně používám kvalitní kosmetické výrobky. Provádím líčení na různých akcích jako jsou prof. focení včetně vlasového stylingu, plesy, párty, spol. akce, líčení hostesek, módní přehlídky atd.

Příklady výsledků mé práce můžete najít v sekci galerie. Milé dámy, pokud se Vám má práce líbí a rády byste se dozvěděly více, tak mne kontaktujte na uvedeném tel. čísle, emailu nebo na Facebooku. Pracuji v moderně vybanených prostorách v Ostravě Mariánských horách, kde provozuji vizážistické a kosmetické studio. Spolupracuji s fotografkou Kateřinou Gieckovou a vizážistkou Jesikou Seidlovou.

Těším se na Vás.